Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

LELEKOVICKO

Turistické známkové místo: Vranov u Brna

HOTEL RESTAURANT BABÍ LOM

se nachází v malebném zákoutí vranovských lesů 12 km od centra Brna.
Rozhledna Babí lom Vás láká k procházce. Naleznete zde klid, příjemné prostředí a domácí atmosféru. U nás zapomenete na shon velkoměsta velmi rychle.
Nabízíme komfortní ubytování, chutnou domácí i mezinárodní kuchyni včetnû vegetariánských jídel, možnost pořádání oslav a setkání všeho druhu. Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti Brna, jen pár minut autem po rychloproudovém městském přivaděči. Nyní lze využít možnosti spojení městskou hromadnou dopravou. Snažíme se o co nejkvalitnější hotelové a restaurační služby, vždy s orientací na individuální požadavky zákazníka. Hotel disponuje ubytovací kapacitou- dva dvoulůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj. 300 metrů od hotelu se nachází depandance, který je vysoce komfortně vybaven a nabízí další tři dvoulůžkové pokoje. V každém pokoji je možnost přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a kabelovou televizí se satelitem.

 

  • Stravování: v objektu hotelu se nachází restaurace s kapacitou 70 míst, vinárna s 20 místy a v letním období zahrádka s kapacitou 30 míst. Snídaně jsou podávány dle individuálního přání.
    • Parkoviště

    Lze využít i další hostinec Na Poňavě a v blízké vsi Česká restauraci U Baumannů a příjemné Posezení.  Na náměstí je plastikový model dřívějšího hradu, malé pítko a mapa okolí.  

Využít lze i služeb Obecního úřadu, pošty, obecní knihovny (v jedné budově) a praktického lékaře.

Pizzerie U Kalvodů

Venkovní zahrádka, Pizzerie + Restaurace, i dovoz


TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek